Uzaktan Köpek Eğitimi

Belki de COVID pandemisinden sonra zorunlu olarak ortaya çıkan köpek eğitimcisi ve köpek sahiplerini olumlu olarak kabul ettiği şeylerden biri uzaktan köpek eğitiminin yükselişi olmuştur. Diğer sık kullanılan ismi ile Online köpek eğitimi veya sanal köpek eğitimi ile bir köpeği eğitmek nasıl bir süreç, gelin aklınızdaki soruları cevaplamaya çalışalım.

Uzaktan Köpek Eğitimi: Size ve Köpeğinize Uygun mu?

Bir zamanlar öncelikle yüz yüze hizmet olan şey, artık sanal olarak yapmak mümkün hale geldi ve bizim gibi eğitmenlerin dünyanın her yerinden insanlara yardım etmesine izin verdi. Aileniz için sanal köpek eğitimi almayı düşünüyorsanız, bize sorulan en yaygın sorulardan bazılarını yanıtlamamıza izin verin.

Sanal Köpek Eğitimi Nasıl Çalışır?

Programımızla, kameralı ve çalışan bir internet bağlantısı olan bir telefona veya bilgisayara erişiminiz olduğu sürece, uzmanlığımıza dünyanın her yerinden erişebilirsiniz!

Eğitim seanslarımızı WhatsApp üzerinden görüntülü olarak yapıyoruz. Uygulama, sizi ve köpeğinizi hareket halinde görmemizi ve size canlı koçluk yapmamızı sağlıyor.

Online uzaktan köpek eğitimi konusuna sıcak yaklaşırsanız bizi aradıktan sonra eğitim hedeflerinizi ve köpeğinizle nelere öncelik vermek istediğinizi ortaya koyan birkaç sorumuz oluyor. Eğitmeniniz her seans için bir planla oluşturuyor. Bu aşamadan sonra dahi her zaman o gün neye odaklanmak istediğinizle ilgili soru sorma veya istekte bulunma fırsatınız olacak.

Eğitim, sizin için bir şeyler göstermek için kendi köpeğini kullanabilecekleri eğitmen liderliğindeki eğitimin ve eğitmeninizin size ve köpeğinize eğitim adımlarında rehberlik edeceği ve anında geri bildirim sağlayacağı canlı koçluğun bir birleşimidir.

Uzaktan Köpek Eğitimi
Uzaktan Köpek Eğitimi

Sanal Köpek Eğitimi Yüz Yüze Köpek Eğitimi Kadar Etkili Midir?

Kesinlikle evet! Online uzaktan köpek eğitiminin yüz yüze eğitim kadar etkili olduğunu gördük.

Sanal köpek eğitimimiz sırasında yüz yüze programlarımızla tamamen aynı rehberlik ve talimatı alacaksınız. Temel fark, eğitim süresi boyunca köpeğinizle ilgilenen kişinin siz olmanızdır. Ve bu tek başına güveninizi oluşturmak ve evde hızlı sonuçlar sağlamak için son derece yardımcı olabilir.

Köpeğim Sanal Köpek Eğitimine Aday mı?

İster bir köpek yavrusu, ister daha büyük bir köpeğiniz olsun, sanal eğitim, bir itaat ve görgü temeli sağlamak, oyun ısırma veya tuvalet eğitimi gibi köpek sorunlarına yardımcı olmak, davranış sorunlarını çözmek ve tüm sorularınızı etkili biçimde yanıtlamak için harikalar yaratabilir.

Uzaktan Köpek Eğitimi ile Köpeklerdeki Saldırganlık Sorunu Çözülebiliyor mu?

Uzaktan köpek eğitimi ile ister inanın ister inanmayın, köpeklerdeki en karmaşık saldırganlık, ayrılık kaygısı ve diğer davranış problemleri, yüksek düzeyde verimlilikle ele alınabiliyor. Bu tür durumlarda, köpek sahibi olarak sizin, köpeğinizin eğitiminde liderlik etme ve davranış değiştirme protokollerimizin arkasındaki ilkeleri gerçekten anlama yetkisine sahip olmanız özellikle önemlidir, bu nedenle sanal köpek eğitimi size ihtiyacınız olan tüm araçları verecektir. Uzaktan köpek eğitiminin ne kadar etkili olabileceğini görmek için sadece bizi arayın ve köpeğiniz ile beraber olan yaşamınızın ne kadar olumlu yönde değiştiğini görün.

Uzaktan köpek eğitimi ile her şey düzene girebilir, bu mümkün. Ben hem Türkiye'de birçok şehre hem de Dünya ülkelerine (Amerika, Norveç, İspanya, Almanya, İtalya, Yunanistan, Azerbaycan vs.) Uzaktan köpek eğitimi verdim ve hemen hemen hepsinde başarıyı yakaladık. Eğitilmeyen köpek yoktur, eğitemeyen sahip vardır 🤗. Yeter ki dediklerimizi uygulayın...

Uzaktan eğitim çalışmamız şu şekilde işliyor. Iban hesabımıza eğitim ücretimizi yatırdıktan sonra size 17 ana kural metnini yolluyoruz. Sizler bir müddet bu kurallar üzerinde çalışıyorsunuz. Bir köpek sadece sahibine odaklı olmalı ben bunu savunuyorum. Daha sonra Watss up üzerinden kameralı 5 Seans 30 dk. sizinle komutları çalışıyoruz. Ayrıca köpeğinizin ömrü boyunca olan danışmanlık hizmetini de veriyoruz. YouTube ve Instagram kanallarımız da bu çalışma ile ilgili videolarımızı izleyebilirsiniz.


YouTube kanal ismimiz: BOBİ KOLEJİ İZMİR KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ
Instagram: BOBİ KOLEJİ Halil Alper Dinçer

Bobi Koleji İzmir Köpek Eğitim Merkezi
Halil Alper DİNÇER